10 Aralık 20198,119 Görüntülenme0 Yorum
Salkım Papatyalar Tığ Oyası Yapımı Videolu
Salkım Papatyalar Tığ Oyası Yapımı Videolu

Salkım Papatyalar Tığ Oyası Yapımı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle tığ oyası papatya örnekleri severlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki son zamanlarda çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu Salkım Papatyalar Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz kızlar.

Salkım Papatyalar Tığ Oyası Yapılışı
Salkım Papatyalar Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi sevdiğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Salkımlı Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Çiçekli Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu İğneden Tığa Dönüşen Tığ Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Salkım Papatyalar Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Salkım Papatyalar Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN