28 Ocak 20225,655 Görüntülenme0 Yorum
2022 Efsane Simli Lif Örgü
2022 Efsane Simli Lif Örgü

2022 Efsane Simli Lif Örgü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle yeni lif örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için heyecanlandığım bu 2022 efsane simli lif örgüsü modelini sitemize ekliyoruz meleklerim.

2022 Efsane Simli Lif Örgüsü
2022 Efsane Simli Lif Örgüsü

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir 2022 lif modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Yuvarlak Havalı Lif Modeline bakmadan geçen pişman olur.

Suzanın elişi dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu 2022 efsane simli lif örgüsü nasıl yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Hepinize mutlu günler dilerim.

2022 Efsane Simli Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN