05 Ocak 20213,273 Görüntülenme0 Yorum
Baklava Dilimli Lif Örgüsü Yapımı
Baklava Dilimli Lif Örgüsü Yapımı

Baklava Dilimli Lif Örgüsü Yapımı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle lif modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle detaylı şekilde incelemesini rica ettiğim ve benim de gördüğüm andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu Baklava Dilimi Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Baklava Dilimli Lif Örgüsü
Baklava Dilimli Lif Örgüsü

Tam anlamıyla pamuk örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik lif örgülerinin de olmazsa olmazlarından olan göze de çok şık gelen bu desenli lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı lif modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini söyledikleri bu Sarmaşık Güller Lif Örgüsüna bakmadan geçmeyin lütfen.

Pamuk Örgüler Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek derledikleri bu Baklava Dilimi Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Baklava Dilimli Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN