06 Kasım 2023473 Görüntülenme0 Yorum
Yepyeni 2023 Uzun Lif Örgüsü
Yepyeni 2023 Uzun Lif Örgüsü

Yepyeni 2023 Uzun Lif Örgüsü

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle desenli uzun lif arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu çeyizlik uzun lif örgüyü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yepyeni 2023 Uzun Lif Örgü
Yepyeni 2023 Uzun Lif Örgü

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız ve görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #2023 Anlatımlı Kare Lif# linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Suna örgü Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde bizler için emek vererek hazırladığı güzel lif nasıl yapılır? videosuna teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim. Sevdiklerinizle hayırlı huzurlu günler.

Yepyeni 2023 Uzun Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN