28 Ekim 20184,241 Görüntülenme0 Yorum
Örümcekli Değişik Kese Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
Örümcekli Değişik Kese Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Örümcekli Değişik Kese Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle 2018-2019 kese lif modelleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını tavsiye ettiğim ve bitirdikten sonra banyonuza da renk katacak olan bu Örümcekli Değişik Kese Lif Yapımını sitemize ekliyoruz.

Örümcekli Değişik Kese Lif Yapımı
Örümcekli Değişik Kese Lif Yapımı

Tam anlamıyla Marifet Bayan Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi örgüleri severlerinde mutlaka bakması gerektiği bu Değişik Kese Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Kullanışlı Kese Liflerinden olan ve zevkinize uygun istediğiniz renkte örebileceğiniz bu Kullanışlı Yuvarlak Kese Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Marifet Bayan Youtube Kanalına açıklamalı ve öğretici şekilde anlattığı bu Örümcekli Değişik Kese Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Örümcekli Değişik Kese Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN