13 Eylül 20192,884 Görüntülenme0 Yorum
Bademli Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Bademli Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Bademli Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle 2019 tığ oyası badem modelleri çeşitleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Bademli Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Bademli Tığ Oyası Yapımı
Bademli Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Hanım çeşitlerine gerçekten çok yakışır olan ve son dönemlerde çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu Bademli Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yepyeni Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Köprülü Kiraz Tığ Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Hanım Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Bademli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Bademli Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN