21 Haziran 20193,914 Görüntülenme0 Yorum
Bahar Çiçeği Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu
Bahar Çiçeği Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu

Bahar Çiçeği Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle tığ örgü çiçekli lif modelleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren size sunmak için sabırsızlandığım bu Bahar Çiçeği Lif Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Bahar Çiçeği Lif Yapımı
Bahar Çiçeği Lif Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Yeni Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Çiçekli Lif Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Çiçekli Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Çeyizlik Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Bahar Çiçeği Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Bahar Çiçeği Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN