23 Mart 20194,219 Görüntülenme0 Yorum
Çiçek Dalları Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu
Çiçek Dalları Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Çiçek Dalları Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel hanımlar, özellikle tığ işi çiçekli lif modelleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki en yakın zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Çiçek Dalları Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Çiçek Dalları Lif Modeli Yapımı
Çiçek Dalları Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Yeni Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Çiçek Dalları Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan zevkle yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Lif Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Çiçek Tarlası 2019 Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Çiçek Dalları Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çiçek Dalları Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli aycicegi-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN