04 Nisan 20231,522 Görüntülenme0 Yorum
Detaylarıyla Damat Lif Yapılışı
Detaylarıyla Damat Lif Yapılışı

Detaylarıyla Damat Lif Yapılışı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle anlatımlı lif modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu detaylarıyla damat lif yapımı örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Detaylarıyla Damat Lif Yapımı
Detaylarıyla Damat Lif Yapımı

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Yuvarlak Çiçek Lif# linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Suna Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği damat lif nasıl yapılır? videosu için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim. Mutlu günler.

Detaylarıyla Damat Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli serpilin-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN