21 Eylül 20214,039 Görüntülenme0 Yorum
Çok Tatlı Çilek Lif Yapımı
Çok Tatlı Çilek Lif Yapımı

Çok Tatlı Çilek Lif Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle yeni lif örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza da renk katacak olan bu çilek lif örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Çok Tatlı Çilek Lif
Çok Tatlı Çilek Lif

Sitemizde daha önce yayınladığımız ve çok beğenilen modeller arasında yerini alan bir model daha 3 Renkli Sıralı Lif linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek hazırladıkları bu çilek lif nasıl örülür? videosu için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çok Tatlı Çilek Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN