25 Ekim 20223,550 Görüntülenme0 Yorum
Elazığ İşi Lif Modeli Yapımı
Elazığ İşi Lif Modeli Yapımı

Elazığ İşi Lif Modeli Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle farklı lif örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki etrafınızda görenlerinde hayran kalıp bir örnek isteyecekleri bu elazığ lif modelini sitemize ekliyoruz.

Elazığ İşi Lif Modeli
Elazığ İşi Lif Modeli

Yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz ve görenlerinde olumlu geri dönüşler sağladığı diğer bir bu 2023 Uzun Lif Örgü linkine tıklamadan geçen pişman olur.

İğne oyası ve el işleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek hazırladığı bu lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz.

Elazığ İşi Lif Modeli Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-papatya-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN