09 Nisan 20213,475 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Uzun Lif Örgü
Yeni Uzun Lif Örgü

Yeni Uzun Lif Örgü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle lif modelleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle dile getirdikleri ve son zamanlarda banyo liflerinden olan ve evinize de renk katacak olan bu Yeni Uzun Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni Uzun Lif Örgüsü
Yeni Uzun Lif Örgüsü

Tam anlamıyla örgü hayatım liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister sevip alacağınız renkli ipler ile isterseniz de evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir uzun lif modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Hayran Bırakan Kolay Lifna bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu Yeni Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Uzun Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN