25 Ekim 20205,185 Görüntülenme0 Yorum
İki Şişle Pamuk Şekeri Bebek Patiği Yapımı
İki Şişle Pamuk Şekeri Bebek Patiği Yapımı

İki Şişle Pamuk Şekeri Bebek Patiği Yapımı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle bebek patik modelleri örmek isteyenlerin kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak içtenlikle rica ettiğim ve inşallah kısa süre ördüğünüzden sonra bebeklerine çok yakışacak olan bu İki Şişle Pamuk Şekeri Bebek Patiğini sitemize ekliyoruz canlarım.

İki Şişle Pamuk Şekeri Bebek Patiği
İki Şişle Pamuk Şekeri Bebek Patiği

Tam anlamıyla Gülümseten Marifetler Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu bebek bot patik modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, şimdiden ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir beğenilen bebek patik modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Tığ İle Kolay Saçaklı Bebek Bot Patik Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek anlattıkları bu İki Şişle Pamuk Şekeri Bebek Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şişle Pamuk Şekeri Bebek Patiği Videosu

BIR CEVAP YAZIN