10 Aralık 20182,864 Görüntülenme0 Yorum
Pembe Çubuk Lif Modeli Yapımı Videolu
Pembe Çubuk Lif Modeli Yapımı Videolu

Pembe Çubuk Lif Modeli Yapımı Videolu

Herkese merhaba, Rabbim sizi ve sevdiklerinizi kem gözlerden korusun, askerimizi hain tuzaklardan korusun. Yuvarlak çubuk lif modellerinden olan harika görünüşlü Pembe Çubuk Lif Modeli Yapılışı videosunu sizlere sunmak istiyorum.

Pembe Çubuk Lif Modeli Yapılışı
Pembe Çubuk Lif Modeli Yapılışı

Tığ işi bu lif örneği gerçekten çok şık ve güzel görünüyor. Ortası ve çubukları fıstıklardan oluşan bu lifi örerken hiç de zorlanmayacaksınız. Tabi 4 5 farklı renkte ipten örmesi, ip değiştirme bazıları için sıkıntılı olsa da işi bilen usta eller için bir sıkıntı teşkil etmiyor.

Yine önceden paylaşmış olduğumuz Zambak Çiçeği Takım Kare Lif Modeli Yapımına şiddetle bakmanızı tavsiye ediyorum.

Yeni Tasarım Yuvarlak Lif Örneklerinden olan bu çok hoş olan Pembe Çubuk Lif Modeli Nasıl Yapılır? videosunu bizler için hazırlayan Örgü Sevdası youtube kanalına teşekkürü bir borç biliriz.

Pembe Çubuk Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN