29 Aralık 20184,164 Görüntülenme0 Yorum
Sevgi Kuşağı Lif Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu
Sevgi Kuşağı Lif Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu

Sevgi Kuşağı Lif Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, sitemizde yayınladığımız bu 2019 yeni lif modellerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için sitemize eklediğimiz ve yapımı da gerçekten çok hoş olan bu Sevgi Kuşağı Lif Modeli Yapışını sitemizde paylaşıyoruz canlarım.

Sevgi Kuşağı Lif Modeli Yapılışı
Sevgi Kuşağı Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Lif Perisi Arzu Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi örgüleri bilenlerinde zorlanmadan yapacakları bu Sevgi Kuşağı Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Tığ İşi Lif Örneklerinden olan ve isterseniz de kızlarınız için çeyizlik örgüler niyetine de yapabileceğiniz bu Tavus Kuşu Lif Modeli Yapılışına bakmanızı rica ediyorum.

Lif Perisi Arzu Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Sevgi Kuşağı Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Sevgi Kuşağı Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN