20 Mart 20212,106 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Bebek Battaniye Örgüsü Yapımı
Tığ İşi Bebek Battaniye Örgüsü Yapımı

Tığ İşi Bebek Battaniye Örgüsü Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle battaniye örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını içtenlikle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için heyecanlandığım bu Tığ İşi Bebek Battaniye Örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tığ İşi Bebek Battaniye Örgüsü
Tığ İşi Bebek Battaniye Örgüsü

Tam anlamıyla hanım eli örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm andan itibaren en kısa sürede örmek için fırsat kolladığım bu güzel battaniye modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir çeyizlik battaniye modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tığ İşi Burgulu Battaniye Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Hanım Eli Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Tığ İşi Bebek Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Bebek Battaniye Örgüsü Videosu

BIR CEVAP YAZIN