11 Kasım 20176,021 Görüntülenme0 Yorum
Topitop Modeli Patik Yapımı Videolu Anlatımlı
Topitop Modeli Patik Yapımı Videolu Anlatımlı

Topitop Modeli Patik Yapımı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle bebek patik modelleri arayanlar için kaçırılmaz bir fırsat olduğunu düşündüğüm ve gerek yumuşacık yapısı gerekse de göze hoş gelen renk uyumu ile görenlerinde dikkatini çekeceğini düşündüğüm bu Topitop Modeli Patik Yapılışını sizlerinde öğrenerek örmesi için sitemize ekliyorum.

Topitop Modeli Patik Yapılışı
Topitop Modeli Patik Yapılışı

Heyecanla takip ettiğim sevgili Suna Hanımcığımın özenle ve titizlikle anlattığı bu Tığ İşi Bebek Patik Örneğini inşallah sizlerde zorlanmadan örebilirsiniz kızlar, şimdiden hepinizin ellerine kollarına sağlık.

Sitemize kısa bir zaman önce eklediğimiz Tığ İşi Lif Modellerinden olan ve o farklı desenleri ve renkleri ile sizlerinde beğeneceğini düşündüğüm bu Ponpon Lif Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum canlarım.

Sunanın Elinden Youtube Kanalına Topitop Modeli Patik Nasıl Yapılır? videosunu oluşturduğu için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Topitop Modeli Patik Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN