18 Ekim 20179,761 Görüntülenme0 Yorum
Uzun Yıldız Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
Uzun Yıldız Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Uzun Yıldız Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, bugün özellikle 2018 lif modelleri arayanlar için gerçekten kaçırılmaz bir fırsat olarak düşündüğüm ve benimde çok beğenip en kısa zamanda örmek isteyeceğim bu Uzun Yıldız Lif Yapılışını şimdi paylaşıyorum.

Uzun Yıldız Lif Yapılışı
Uzun Yıldız Lif Yapılışı

Sevgili Örgücü Teyzemizin özenle ördüğü bu Çeyizlik Lif Modelini inşallah sizlerde hata yapmadan örebilirsiniz meleklerim, şimdiden yapmayı planlayanların ellerine kollarına kolaylıklar gelsin.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaştığımız Yeni Tığ İşi Yelek Modellerinden olan sade ve şık hali ile görenlerin dikkatini çekecek olan Son Moda Tığ İşi Bayan Yelek Yapımı linkine girip bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum canlarım.

Tecrübesi ve hoş anlatımı ile bizlerinde öğrenmesi için heyecanla Uzun Yıldız Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Örgücü Teyze Youtube Kanalına sevgilerimizi iletiyoruz.

Uzun Yıldız Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN