08 Kasım 2022985 Görüntülenme0 Yorum
Basit Yuvarlak Lifi
Basit Yuvarlak Lifi

Basit Yuvarlak Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle kolay lif modelleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve eğer isterseniz çeyizlik niyetine de yapabileceğiniz bu yuvarlak lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Basit Yuvarlak Lif
Basit Yuvarlak Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve önceden görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri diğer bir bu #Şip Şak Yuvarlak Lif# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Örgü lif modelleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek yuvarlak lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz.

Basit Yuvarlak Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN