08 Kasım 20223,464 Görüntülenme0 Yorum
Kar Çiçeği Kese Lifi
Kar Çiçeği Kese Lifi

Kar Çiçeği Kese Lifi

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlaar, özellikle çiçekli lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve renklerine bayılacağınıza emin olduğum bu kese lif örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Kar Çiçeği Kese Lif
Kar Çiçeği Kese Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve bakanlarında çok hoş bulduklarını dile getirdikleri diğer bir bu #Kolay Papatya Lif Örneği#ne bakmadan geçen pişman olur.

Gonca name Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz.

Kar Çiçeği Kese Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN