29 Mart 20202,341 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Kolay Lif Yapımı Videolu Anlatımlı
Çeyizlik Kolay Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

Çeyizlik Kolay Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle 2020 basit örgü lif modelleri severlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza da hava katacak olan bu Çeyizlik Kolay Lif Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Çeyizlik Kolay Lif Yapılışı
Çeyizlik Kolay Lif Yapılışı

Tam anlamıyla Lif Perisi Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik liflerinde olmazsa olmazlarından olan bu Kolay Lif Örgü modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, şimdiden ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Lif Örgü Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu 2020 Kilim Desenli Kare Lif Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Lif Perisi Arzu Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Çeyizlik Kolay Lif Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çeyizlik Kolay Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN