30 Ekim 2023486 Görüntülenme0 Yorum
Çok Çok Basit Lif Örgüsü
Çok Çok Basit Lif Örgüsü

Çok Çok Basit Lif Örgüsü

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle yeni lif modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve o canlı rengine benim kadar çok hayran kalacağınıza emin olduğum bu basit lif modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Çok Çok Basit Lif Örgü
Çok Çok Basit Lif Örgü

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Altıgen Dikkat Çeken Lif# linkine tıklamadan geçmeyin.

Ören hanım gökçe Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği bu lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim. Mutlu günler.

Çok Çok Basit Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN