14 Ekim 20174,151 Görüntülenme0 Yorum
Elbise Lif Detaylı Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Elbise Lif Detaylı Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Elbise Lif Detaylı Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu bol dualı hayırlı günler olsun güzel bayanlar, örgü dünyasının sevilen isimlerinden olan örgü aşığı sevgili Şeyma Hanımcığımın özenerek derlediği bu en güzel lif modellerinden olan ve eminim ki ördükten sonra kullanmaya kıyamayacağınız canlı renkleri ile de banyonuza renk katacak olan bu Elbise Lif Detaylı Yapımını güzel sitemize ekliyorum.

Elbise Lif Detaylı Yapımı
Elbise Lif Detaylı Yapımı

İnşallah canlarım sizlerde en az benim kadar beğenerek ve en yakın zamanda örmek için fırsatı kollayacağınız bu Tığ İşi Değişik Lif Örneğini sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz,

Bebek Yeleği örmek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat olan ve yavrunuza da çok yakışacağına emin olduğum bu bebek yelekleri 0-6 aylık anlatımlı paylaşımına bakmadan geçmeyin derim, eğer Melek Ablanızı sevindirmek isterseniz meleklerim bu Elbiseli Lif Örneğini bitirdikten sonra resmini çekip bana gönderebilirsiniz.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına bu Elbise Lif Detaylı Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Elbise Lif Detaylı Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN