18 Ekim 20203,544 Görüntülenme0 Yorum
Gül Güzeli Lif Modeli Yapımı
Gül Güzeli Lif Modeli Yapımı

Gül Güzeli Lif Modeli Yapımı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle güzel lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını içtenlikle dile getirdikleri ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Gül Güzeli Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Gül Güzeli Lif Modeli
Gül Güzeli Lif Modeli

Tam anlamıyla Serpilin Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde veya evde artan ipleriniz ile ördükten sonra banyonuza da hava katacak olan bu yuvarlak lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yuvarlak lif örgü modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 5 Renkli Gökkuşağı Muhteşem Lif Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Serpilin Lif Sepeti Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Gül Güzeli Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Gül Güzeli Lif Modeli Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri aycicegi-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN