21 Ocak 20189,468 Görüntülenme0 Yorum
İki Katlı Motifli Kare Lif Yapımı Videolu Anlatımlı
İki Katlı Motifli Kare Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

İki Katlı Motifli Kare Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, en az benim kadar seveceğinizi tahmin ettiğim bu 2018 banyo lif modellerinden olan ve desenlerine hem de göze hoş gelen renk uyumuna hayran olacağınız bu İki Katlı Motifli Kare Lif Yapılışını paylaşıyorum.

İki Katlı Motifli Kare Lif Yapılışı
İki Katlı Motifli Kare Lif Yapılışı

Tam anlamıyla 2018 Lif Örnekleri Ören Hanım Çeşitlerine layık olan bu Tığ İşi Motifli Lif Modelini umarım sizlerde zevke bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Sitemizde bulunan diğer bir En Güzel Lif Modelleri 2018 Çeşitlerinden olan ve göze hoş gelen bu Örümcekli Kare Lif Yapılışına tıklamadan geçeyim demeyin.

Ören Hanım Youtube Kanalına İki Katlı Motifli Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

İki Katlı Motifli Kare Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN