04 Nisan 20221,645 Görüntülenme0 Yorum
Motifler İle Lif Yapılışı
Motifler İle Lif Yapılışı

Motifler İle Lif Yapılışı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, çok seveceğinize emin olduğum bu kare lif modellerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra evinize de hava katacak olan bu motifler ile lif yapımını paylaşıyorum.

Motifler İle Lif Yapımı
Motifler İle Lif Yapımı

Sitemizde yayınladığımız ve bakanlarında çok beğendiği diğer bir bu #Kat Kat Yuvarlak lif modeli#ne bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgü ve mekik videoları Youtube Kanalına detaylı anlatımından ve motifler ile lif modeli örgüsü nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi sunuyorum. Ailenizle mutlu, huzurlu günler dilerim.

Motifler İle Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN