20 Ocak 20184,939 Görüntülenme0 Yorum
Örümcekli Kare Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
Örümcekli Kare Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Örümcekli Kare Lif Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, örümcek desenlerine resmen bayılacağınız bu 2018 kare lif modellerinden olan ve bitirdikten sonra hem motiflerine hem de banyonuza hava katacak olan renk uyumuna hayran kalacağınız bu Örümcekli Kare Lif Yapılışını paylaşıyorum.

Örümcekli Kare Lif Yapılışı
Örümcekli Kare Lif Yapılışı

Tam anlamıyla 2018 Banyo Lif Tamanne Modellerine yakışır olan bu Tığ İşi Örümcek Desenli Lif Örneğini umarım sizlerde zevkle örebilirsiniz, hepinizin ellerine sağlıklar olsun.

Diğer Bir 2018 Bağcıklı Lif Örneklerinden olan ve çok beğendiğim bu Çeyizlik Bağcıklı Kare Lif Yapımına bakmadan geçen çok şey kaçırır.

Tamanne Youtube Kanalına Örümcekli Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Örümcekli Kare Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN