09 Şubat 20222,323 Görüntülenme0 Yorum
Hem Güzel Hem Kutu Teknik Lifi
Hem Güzel Hem Kutu Teknik Lifi

Hem Güzel Hem Kutu Teknik Lifi

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle kutu teknik lif modelleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını bir ablanız olarak içtenlikle rica ettiğim ve eminim ki son zamanlarda gelin çeyizlerinden olan göze de çok şık gelen bu hem güzel hem kutu teknik lifi sitemize ekliyoruz hanımlar.

Hem Güzel Hem Kutu Teknik Lif
Hem Güzel Hem Kutu Teknik Lif

Kısa bir zaman öncesinde sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde yayınladığımız diğer bir Sarmaşık Güller Lif Örgüsüne bakmadan geçmeyin derim.

Örenhanım Gökçe Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu hem güzel hem kutu teknik lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Hem Güzel Hem Kutu Teknik Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN